Weather block (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: City
id: Kota

en: Not available
id: Tidak tersedia
