Weather block (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Change
ca: Canvia

en: Not available
ca: No disponible

en: Units
ca: Unitats

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
ca: Si canvieu el títol aquí voldrà dir que no pot ser alterat dinàmicament més.
