Weather block (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: Temperature
da: Temperatur

en: Provider
da: Udbyder

en: Change
da: Skift

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Units
da: Enheder

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
da: Skiftes titlen her kan den ikke længere skiftes dynamisk.
