Weather block (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Override title
es: Sobrescribir título

en: Temperature
es: Temperatura

en: Provider
es: Proveedor

en: Change
es: Cambiar

en: Not available
es: No disponible

en: Units
es: Unidades

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
es: Cambiar el título aquí significa que ya no puede ser alterado de manera dinámica.
