Weather block (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Change
et: Muutmine

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Units
et: Ühikud
