Weather block (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: Temperature
fr: Température

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Change
fr: Modifier

en: Not available
fr: Non disponible

en: Units
fr: Unités

en: Wind
fr: Vent

en: Humidity
fr: Humidité

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
fr: Modifier le titre ici implique qu'il ne pourra plus être modifié dynamiquement.
