Weather block (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: Provider
gl: Proveedor

en: Change
gl: Cambiar

en: Not available
gl: Non dispoñible
