Weather block (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: Provider
he: ספק

en: Change
he: חשב

en: Not available
he: לא זמין

en: Units
he: יחידות
