Weather block (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Change
hr: Promijeni

en: Not available
hr: Nije dostupno
