Weather block (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Override title
hu: Cím felülírása

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Change
hu: Változtat

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Wind
hu: Szél

en: Humidity
hu: Páratartalom

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
hu: Módosítás esetén a címet nem lehet később dinamikusan megváltoztatni.
