Weather block (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Override title
it: Forzatura titolo

en: Temperature
it: Temperatura

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Change
it: Cambia

en: Not available
it: Non disponibile

en: Units
it: Unità

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
it: Cambiare il titolo qui significa che non può essere più modificato dinamicamente.
