Weather block (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Override title
ja: タイトルをオーバーライド

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Change
ja: 変更

en: Not available
ja: 利用不可

en: Units
ja: 単位

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
ja: ここでタイトルを変えることは、もはや動的に変更されないことを意味します。
