Weather block (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Change
lv: Mainīt

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Units
lv: Vienības

en: Wind
lv: Vējš
