Weather block (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Change
nl: Wijzigen

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Units
nl: Eenheden

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
nl: Als u de titel hier wijzigt, kan die niet meer dynamisch worden aangepast.
