Weather block (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Override title
ru: Переопределить заголовок

en: Temperature
ru: Температура

en: Provider
ru: Поставщик

en: Change
ru: Изменить

en: Not available
ru: Недоступно

en: Units
ru: Единицы

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
ru: Изменение заголовка в данном случае означает, что его нельзя будет динамически изменить.
