Weather block (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Override title
th: ชื่อแทนที่

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Units
th: หน่วย
