Weather block (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: Temperature
uk: Температура

en: Provider
uk: Постачальник

en: Change
uk: Змінити

en: Not available
uk: Недоступно

en: Units
uk: Одиниці

en: Wind
uk: Вітер

en: Humidity
uk: Вологість

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
uk: Зміна заголовку тут буде означати, що надалі його не можна буде змінювати динамічно.
