Weather block (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Override title
vi: Ghi đè phần tiêu đề

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Change
vi: Thay đổi

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Units
vi: Đơn vị
