Weather block (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Provider
ar: المزود

en: Change
ar: تغيير

en: Not available
ar: غير متاح
