Weather block (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Provider
az: Provayder

en: Change
az: Dəyişmək

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
az: Burada başlığın dəyişdirilməsi o deməkdir ki, daha dinamik olaraq dəyişdirilə bilməz.
