Weather block (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Temperature
cs: Teplota

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Change
cs: Změnit
