Weather block (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Override title
id: Judul ditimpa

en: Provider
id: Penyedia

en: Change
id: ubah

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
id: Mengubah judul di sini berarti judul tersebut tidak dapat diubah lagi secara dinamis.
