Weather block (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Override title
pl: Nadpisz tytuł

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Change
pl: Zmień

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Units
pl: Jednostki

en: Wind
pl: Wiatr

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
pl: Zmiana tytułu w tym miejscu oznacza, że w przyszłości nie nie będzie mógł być zmieniany dynamicznie.
