Weather block (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Override title
pt: Sobrescrever título

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Provider
pt: Provedor

en: Change
pt: Mudar

en: Not available
pt: Indisponível

en: Units
pt: Unidades

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
pt: Alterar o título aqui significa que ele não poderá mais ser alterado dinamicamente.
