Weather block (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Temperature
sk: Teplota

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Change
sk: Zmeniť

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Units
sk: Jednotky
