Weather Wave (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: Today
ru: Сегодня

en: Days
ru: Дни

en: Tomorrow
ru: Завтра
