Weather Wave (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: Today
tr: Bugün

en: Days
tr: Günler
