Weather Wave (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Today
ca: Avui

en: Days
ca: Dies

en: Tomorrow
ca: Demà
