Weather Wave (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: Today
da: I dag

en: Days
da: Dage

en: Tomorrow
da: I morgen
