Weather Wave (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Today
de: Heute

en: Days
de: Tage

en: Tomorrow
de: Morgen

en: Weather Settings
de: Wettereinstellungen
