Weather Wave (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Today
el: Σήμερα

en: Days
el: Ημέρες
