Weather Wave (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: Today
es: Hoy

en: Days
es: Días

en: Tomorrow
es: Mañana
