Weather Wave (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: Today
fi: Tänään

en: Days
fi: Päivät

en: Tomorrow
fi: Huomenna
