Weather Wave (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Days
fr: Jours

en: Tomorrow
fr: Demain
