Weather Wave (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Today
hu: Ma

en: Days
hu: Napok

en: Tomorrow
hu: Holnap
