Weather Wave (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Tomorrow
kn: ನಾಳೆ
