Weather Wave (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Today
lt: Šiandien

en: Days
lt: Dienos
