Weather Wave (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Today
nl: Vandaag

en: Days
nl: Dagen

en: Tomorrow
nl: Morgen
