Weather Wave (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Days
pl: Dni
