Weather Wave (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Today
uk: Сьогодні

en: Days
uk: Дні(в)

en: Tomorrow
uk: Завтра
