Weather Wave (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Today
vi: Hôm nay

en: Days
vi: Ngày

en: Tomorrow
vi: Ngày mai
