Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Image
ar: الصورة

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Slogan
ar: الشعار
