Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Celsius
bg: Целзий

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Slogan
bg: Мото
