Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita
