Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Image
el: Εικόνα

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Celsius
el: Κελσίου

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Slogan
el: Σύνθημα
