Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Image
es: Imagen

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Slogan
es: Lema

en: Global configuration
es: Configuración global
