Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Image
fi: Kuva

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Weather block
fi: Säälohko
