Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Slogan
hi: नारा
