Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Image
hu: Kép

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Api Key
hu: API-kulcs

en: Weather block
hu: Időjárás blokk
