Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Image
ja: 画像

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Slogan
ja: スローガン
